Atypické výstavné a kongresové expozície

“Fantázia bez hraníc”, to sú atypické výstavné stánky vyrábané podľa Vašich požiadaviek na mieru. 

Stánok Vám vyrobíme z kvalitných a moderných materiálov najmodernejšou technológiou vo vlastných výrobných priestoroch. 

Kladieme dôraz na efektivitu a spôsob výroby, aby bola maximálna časť výstavného stánku opakovane použiteľná na ďalších výstavách alebo kongresoch.

Výstavnú expozíciu Vám vybavíme moderným nábytkom, nasvietime vysokovýkonným osvetlením, dotvoríme farebne a graficky tak, aby plne vystihovala Vaše produkty a služby, a mohla presne prezentovať Vašu firmu a značku bez kompromisov.

Navrhli sme a zrealizovali množstvo atypických výstavných expozícií po celom svete, rôznych tvarov a veľkostí, od menšieho až po dvojpodlažné výstavné expozície.

Systémové výstavné stánky

Systémové výstavné stánky sú založené na modulových systémoch, ktoré vyskladáme tak, aby vyhovovali každej veľkosti výstavného stánku alebo ploche. Pracujeme iba s certifikovanými hliníkovými profilmy Octanorm. Výstavné stánky ponúkame v základnom bielom alebo modernom šedom prevedení v rôznych farebných kombináciách s plexisklom, plastom a ďalšími materiálmi v širokej farebnej škále.

Výstavné stánky z ľahkých hliníkových profilov sú vhodné tak na menšie ako aj na väčšie plochy. Výhodou je rýchla inštalácia, flexibilita v priestore a cenová dostupnosť.

Stánky po grafickom, svetelnom a vizuálnom dotvorení spĺňajú tie najvyššie kritéria Vašich požiadaviek.

IMG_0925

Prezentačné výstavné stánky a eventy

Vyskladáme Vám prezentačné výstavné stánky, steny, pulty a odprezentujeme Vaše služby a produkty v nákupných centrách, galériách, na kongresoch, seminároch a na eventoch.

Systémové stavebnicové stánky na výstavu a deliace steny – vhodné na prezentáciu v nákupných centrách. Modulový systém Octanorm dotvorený grafikou s uzamykateľným priestorom, pultami a vitrínami.

Hliníkové stojany –  na prezentáciu fotografií a plagátov, jednoduchá a rýchla inštalácia, flexibilné v priestore.

Prezentačné steny – pevná samostojaca stena systému Octanorm v.2 – 2,5 – 3 m, veľkoformátová grafika tlačená na látku alebo panely.

Prezentačné pulty – hliníkové stavebnicové alebo vyrobené na zákazku. Prenájom z našej širokej ponuky dotvorené farebne a graficky podľa Vašich požiadaviek.

Služby

  • null

    Výstavy - Kongresy - Eventy

  • null

    Návrhy a vizualizácie

  • null

    Výstavný servis